blogi.epoznan.plhttp://epoznan.pl/blogi-blog-578Tramwaj na Naramowice. Zmiana koncepcji pilnie potrzebna. Thu, 14 Feb 2019 10:38:09 +0100item_news13334Machloje Tomasza Lewandowskiego czy promocja kumpli? Prezesik ZKZL-u do odpowiedzi. Thu, 13 Dec 2018 20:40:34 +0100item_news13185PEDOFIL na RATAJACH. Policja w pełnej gotowości. Akcją dowodzi asp. Fabiś.Mon, 26 Nov 2018 13:34:17 +0100item_news13144Sędzia Magdalena Adamiec radzi: 100 letnie rury wodne to samo zdrowie. Thu, 20 Sep 2018 16:50:34 +0200item_news12947Czy CEPELINY na Naramowice będą latać? Kolejne obietnice Jacka Jaśkowiaka.Sat, 08 Sep 2018 10:52:25 +0200item_news12917Tramwaj na Naramowice jednak nie pojedzie. Chyba że na oponach. Jaśkowiak i wszystko jasne.Wed, 30 May 2018 05:34:50 +0200item_news12643Notowania Prezydenta Jacka Jaśkowiaka lecą na łeb na szyje. Było 65 jest już tylko 32.Sat, 26 May 2018 06:48:11 +0200item_news12630Jacka Jaśkowiaka sukces wyborczy. Wygrywa w pierwszej turze wyborów. Taki zlecił sondaż. Fri, 18 May 2018 04:19:02 +0200item_news12604Wybory 2018. Jacek Jaśkowiak i jego FABRYKA SKROBANEK.Wed, 21 Mar 2018 09:04:17 +0100item_news12408Zbigniew Hoffmann na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak mdleje na samą myśl o tym. Wie że przegra.Fri, 09 Feb 2018 13:48:59 +0100item_news12263