blog background
 
Jelonek w podróży: Portugalia po studencku
portugalia, erasmus, covilha, studia, uam, zagranica, erasmus+, wymiana, studenci, studencki, wakacje, podróże, podróżowanie, tanie,tanio, wyjazd, erasmusi, universidad da beira interior, portugal, travels, esn, erasmus students network, studia za granicą
metka_epoznan
Bom dia!
ok
3
not ok
0
liczba odsłon: 409

Gorące słońce, błękitny ocean i bezchmurne niebo… tak wielu wyobraża sobie Portugalię. Decydując się na studia tutaj wiedziałam, że w moim przypadku Erasmus w tym uroczym kraju będzie zgoła inny niż jego pocztówkowa wizytówka w biurach podróży. I nie myliłam się. Covilha bowiem leży w sercu gór Serra da Estrela i znana jest jako miasto wełny i… śniegu.

Po co Polacy jeżdżą do Portugalii? Chociażby po to, żeby trochę się ogrzać w południowym słońcu – cóż, nie tym razem… przynajmniej przez kilka pierwszych miesięcy.

Z drugiej strony jest to raj dla tych, którzy uwielbiają zimowe szaleństwo. A latem z Covilhii nad ocean można dotrzeć w 2-3 godziny.

Na tym blogu znajdziecie wspomnienia i garstkę wskazówek, jak przetrwać Erasmusa w Covilhii, który nie zawsze jest łatwym i przyjemnym przeżyciem, ale z pewnością wartościowym doświadczeniem.

Tymczasem zobaczcie, jak tu jest: javascript:nicTemp();

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimgNie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.