Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
15 11
Reklama

Pijany, bez prawa jazdy i poszukiwany przez sąd spowodował kolizję drogową. Z miejsca zdarzenia trafił do więzienia

BS
czwartek, 12.10.2017 r.
godz. 17.30
BS | czwartek, 12.10.2017 r., godz. 17.30
Pijany, bez prawa jazdy i poszukiwany przez sąd spowodował kolizję drogową. Z miejsca zdarzenia trafił do więzienia
fot. KPP Szamotuły

Kilka dni temu policjanci z Szamotuł interweniowali w związku z kolizją drogową, do której doszło z miejscowości Nowa Wieś. Szybko okazało się, że sprawca kolizji nie dość, że jest pijany i nie posiada uprawnień do kierowania, to jest poszukiwany przez sąd.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
17°C 1015 hPa
JUTRO
pogoda
15°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1007 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
IMGW ostrzega przed silnym wiatrem | Wczoraj, godz. 14:50
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Dwa samochody osobowe zderzyły się 10 października w godzinach porannych w miejscowości Nowa Wieś. Na miejscu interweniowali policjanci z szamotulskiej drogówki - Funkcjonariusze sprawdzili osoby biorące udział w zdarzeniu w policyjnych systemach informatycznych. Jak się okazało 36-latek podejrzewany o spowodowanie kolizji nie miał uprawnień do kierowania samochodem, a co więcej był poszukiwany przez sąd. Mundurowi sprawdzili także stan trzeźwości kierujących samochodami. Okazało się, iż kierowanie bez uprawnień i spowodowanie kolizji, to nie jedyne przewinienia 36-latka. Mężczyzna w chwili zdarzenia był nietrzeźwy - relacjonuje Sandra Chuda z miejscowej policji.

Na miejsce zdarzenia wezwano policjantów z Wronek, którzy przetransportowali mężczyznę do zakładu karnego. W sprawie prowadzenia pod wpływem alkoholu i doprowadzenia do kolizji prowadzone jest osobne postępowanie.

Reklama